بازار خرید المطراش دست دوز

یکی از انواع دمپایی با کیفیت که از کشورهای حوزه خلیج فارس وارد ایران شد و طی سال های بعد تولید آن در کشور ما نیز مرسوم شد المطراش نام دارد. این محصول در دو نوع دست دوز و صنعتی در بازار موجود است. در بازار خرید کفش کوهنوردی سالومون ایرانی این نمونه با قیمت و کیفیت مناسب ارائه شده است تا خریداران بتوانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند و آن را تهیه کنند.بازار خرید المطراش دست دوز

مهمترین مزیت های المطراش دست دوز

مهمترین مزیت های المطراش دست دوز

محصولات دست دوز از جمله محصولاتی هستند که نسبت به نوع ماشینی یا صنعتی از قیمت بالاتری برخوردارند و همچنین طرفداران خاص خود را دارند که به خوبی از کیفیت بالای این محصولات مطلع هستند.

المطراش دست دوز هم همانند همه محصولات دست دوز از قیمت بالاتری برخوردار است که به علت مزیت های زیاد این دمپایی می باشد.

نوع دست دوز کفش کوهنوردی قارتال به دلیل دوخت های محکم و عدم استفاده از چسب برای اتصال قسمت های اصلی همانند کفی یا بندهای رویی میزان مقاومت بسیار بالایی نسبت به فشار دارد که همین مساله باعث ماندگاری بالای این محصول شده است.

در این دمپایی از کفی با ضخامت متوسط به بالا استفاده شده که نرمی خاصی به آن داده است و از ایجاد خستگی یا وارد آمدن آسیب به ستون فقرات جلوگیری می کند.

استفاده از چرم با کیفیت بالا برای ساخت رویه این دمپایی از امتیازات بارز آن محسوب می شود که در مقابل فشار یا ضربه و اشیاء نوک تیز دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد و از دلایل ماندگاری بالای این کفش است.

در نوع دست دوز این محصول به صورت مداوم کنترل های کیفی محصول انجام می شود و محصولی با حداقل عیب ممکن به دست مصرف کننده نهایی می رسد.

همچنین با توجه به سلیقه افراد انواع ظرافت های کاری در مورد این دمپایی به خرج داده می شود و به همین دلیل است که این نوع دمپایی از زیبایی بیشتری نسبت به انواع غیر دست دوز دارد.

قیمت المطراش دست دوز با بهترین کیفیت

قیمت المطراش دست دوز با بهترین کیفیت

قیمت المطراش دست دوز نسبت به انواع صنعتی این محصول طبیعتا بالاتر است چون در تهیه آن از مواد اولیه بسیار با کیفیت استفاده می شود. همچنین تنوع رنگ در این دمپایی به گونه ای است که نیاز همه سلایق را تامین کند.

خرید دمپایی المطراش بسیار آسان می باشد و راه های مختلفی برای سفارش این محصول وجود دارد.

شما می توانید به راحتی با فروشنده این دمپایی تماس بگیرید و از قیمت روز این محصول مطلع شوید. همچنین با گسترش اینترنت به سراسر کشور در هر نقطه ای از  ایران که قرار دارید می توانید به صورت آنلاین این دمپایی را سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما