تولید کننده صندل مردانه حصیری

اگر تولید کننده صندل حصیری مردانه ازحصیر سیم های اصل و مرغوب و دیگر مواد اولیه با کیفیت را فراهم کند می تواند صندل خوش جنس تولید و روانه بازار کند. بیشتر تولید کنندگان صندل حصیری در تهیه صندل به سلیقه مردان توجه داشته و با توجه به آن طرح و مدل و رنگ صندل را انتخاب رمی کنند تا مشتریان بیشتری جذب شوند و در نتیجه میزان خرید افزایش یافته و بازار تولید رونق دوچندان پیدا کند. برخی از تولید کننده های انواع کفش کوهنوردی قارتال تبریز برای فروش بهتر و بیشتر صندل مردانه با سایت های اینترنتی همکاری می کنند تا فروش بیشتری داشته باشند.

تولید کننده صندل مردانه حصیری

دسته بندی صندل مردانه براساس سایز

دسته بندی صندل مردانه براساس سایز ابعاد و سایز صندل مردانه حصیری مختلف است از این رو می توان صندلی حصیری مردانه را در اندازه های کوچک و متوسط یا بسیار بزرگ در بازار مشاهده کرد و می‌ تواند نیاز همه رده های سنی را تامین کند. برخی از انواع صندل های مردانه دارای پهنای زیادی بوده و قسمت جلو یا عقب کفش فضای خوب و کافی دارد و گزینه خوبی برای پاهای بزرگ است. سایز دیگر صندلی حصیری به گونه‌ ای است که طول کفش بیشتر بوده و پهنای کمتری دارد از این رو کسانی که پاهای باریک و نازک دارند می توانند از آن استفاده کنند.

گاهی کفش کوهنوردی هامتو بیش از حد نرم و منعطف است و ممکن است در اثر پوشیدن زیاد جای بسیار باز کند و سایز آن بزرگتر شده و دیگر مناسب پوشیدن نباشد. بند دار بودن یا نبود و اینکه صندل جلوباز یا جلوبسته اشد در سایز آن تاثیر گذار است. گاهی ممکن است سایز صندل حصیری مناسب باشد اما بندهای آن به خوبی و در جای مناسب دوخته نشده باشد و هنگام استفاده از آن علارغم اینکه از نظر طولی صندل با سایز پا هماهنگ است اما از لحاظ ارتفاع پا جای تنگ یا بیش از حد گشاد داشته باشد و آزار ببیند.

رنگ بندی صندل مردانه حصیری

رنگ بندی صندل مردانه حصیری در رنگ صندل حصیری تنوع زیادی وجود دارد. رنگ غالب و بیشتری که در بازار دیده می شود صندلی حصیری قهوه ای رنگ است که در طیف قهوه ای روشن یا تیره فراوان تر مشاهده می شود و همه رده های سنی از آن استقبال زیادی می کنند. رنگ مشکی هم از دیگر رنگ های صندل حصیری است که آقایان سالمند از طرفداران بیشتر آن می باشند. اغلب صندل هایی که مناسب استفاده در خانه است نیز دارای بندهای آبی یا قرمز و زرد و غیره است.

صندل حصیری را می توان در دیگر رنگ ها که اغلب کمیاب است نیز مشاهده کرد. مثلا گاهی رنگ خاکستری صندل حصیری به چشم می خورد که در نوع خود زیبا و شیک است. همچنین رنگ سفید صندل نیز طرفدار زیادی دارد. صندل ها تنها یک رنگ نیست و می توان ترکیبی از دو یا حتی چند رنگ را در صندل حصیری مردانه مشاهده نمود که بیشتر جوانان طرفدار آن می باشند. مهم آن است که رنگ صندل با لباس ها ست شود تا نمای زیباتری داشته باشد.

راهنمای خرید صندل مردانه حصیری

راهنمای خرید صندل مردانه حصیری به طور کلی صندل حصیری مردانه جنس و کیفیت خوبی دارد و از این رو در هنگام خرید می توانید صندل های حصیری را انتخاب کنید و بابت جنس و قیمت آن آسوده خاطر باشید با این حال هنگام خرید به نکات زیر توجه داشته باشید:.

 • در خرید صندل حصیری توجه داشته باشید که جنس صندل اصل باشد تا باعث ایجاد حساسیت و سوزش یا خارش پا نشود. اگر صاحب پاهای عریض و پهن هستید در هنگام خرید صندل مردانه بهتر است که صندل بزرگ انتخاب کنید تا قسمت انگشتان پا یا عقب پا جای کافی داشته باشد و در صندل آزاد باشد.
 • صندل حصیری هم در نوع جلوباز و هم جلو بسته است بنابراین تلاش کنید صندل را بر اساس فصل انتخاب کنید تا پای شما عرق سوز نشود.
 • صندل حصیری مردانه مدل های گوناگونی دارد که در هنگام خرید به آن توجه داشته باشید مثلا اگر پوست حساسی دارید بهتر است از صندل های لا انگشتی استفاده نکنید تا انگشت شما آسیب نبیند.
 • اگر در هنگام خرید و انتخاب صندل حصیری مردانه قیمت آن برای شما مهمترین معیار است بهتر است آن را از فروشگاه‌ های مجازی و یا به طور مستقیم از تولید کننده ها خریداری کنید تا با حذف دلالان قیمت آن تا حد زیادی ارزان تر شود.
 • صندل ها رنگ های مختلفی دارد که در هنگام خرید باید به آن توجه داشت به ویژه اگر تمایل دارید رنگ آن با دیگر لباس ها یا شلوار و کیف شما هماهنگ و ست باشد تا خوش تیپ تر به نظر رسید.
 • صندل حصیری بند دار یا بدون بند است که بهتر است نوع بنددار آن را انتخاب کنید تا اگر در مکان‌ های لغزنده راه می روید پای شما دچار آسیب کمتری شود.
 • صندل حصیری را انتخاب کنید که نرمی و انعطاف خوب و مناسب دارد و در صورتی که در ناحیه پا و کمر احساس درد دارید می توانید صندل تخت و صاف را به جای صندل پاشنه دار در اولویت خرید قرار دهید زیرا آسایش و سلامت پا را بیشتر فراهم می کند.

قیمت انواع صندل مردانه حصیری ارزان

قیمت انواع صندل مردانه حصیری ارزان قیمت انواع صندل مردانه حصیری به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آنها بدین شرح است:

 • نوع و کیفیت حصیر به کار رفته در تهیه صندل حصیری مهمترین عامل در تعیین کیفیت آن است که اگر جنس خوب و اصل داشته باشد کیفیت صندل را بالاتر برده و به تبع آن قیمت صندل مردانه هم گرانتر می شود.
 • طرح و مدل صندل حصیری مردانه از دیگر عوامل موثر و تاثیرگذار بر کیفیت آن است در این راستا اگر صندل مدل های شیک و به روز یا جوان پسند داشته باشد خریداران بیشتری خواهد داشت و در نتیجه قیمت خرید صندل مردانه افزایش پیدا می کند.
 • معمولاً برند هر محصولی از جمله صندل مردانه در ارزان و گران شدن نرخ صندل تاثیر زیادی دارد و اگر برند صندل شناخته شده تر باشد صندل گرانتر است.
 • روش خرید و سفارش صندل حصیری مردانه هم بر قیمت آن اثر می گذارد در این راستا اگر صندل مستقیما از تولید کنندگان و یا فروشگاه های مجازی مانند سایت حاضر خریداری شود نرخ آن بسیار ارزان تر می شود زیرا در این روش ها دست واسطه ها کوتاه است و قیمت محصول کاهش پیدا می‌ کند اما اگر از فروشگاه ها و دیگر مراکز عرضه صندل به سفارش آن بپردازید به دلیل زیاد بودن دلال و واسطه قیمت صندل گران می شود.
 • جزئی یا عمده خریداری کردن صندل حصیری مردانه هم قیمت آن را تغییر می‌ دهد و در این زمینه اگر این محصول به صورت عمده خریداری شود باعث‌ می شود صندل مردانه ارزان به دسته خریدار برسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما