صادرات صندل المطراش راحتی به عراق

صندل المطراش راحتی از جمله پاپوش هوایی می باشد که بسیار با کیفیت راحت است و در میان آقایان طرفداران متعددی را به سمت خود جذب کرده است. کیفیت بالا و طراحی فوق العاده این صندل ها باعث شده تا صادرات صندل المطراش راحتی به عراق با افزایش زیادی رو به رو شود. صادرات این صندل ها با تناژ بالا انجام می شود که رنگ‌بندی های متنوعی دارند و هر شخص می تواند مطابق با سلیقه خود آن را تهیه کند. 

صادرات صندل المطراش راحتی به عراق

مشخصات زیره صندل المطراش راحتی

مشخصات زیره صندل المطراش راحتی در صندل های راحتی المطراش جنس زیره از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از مشخصات زیره این  طولانی آسیبی به پا ها پ ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • راحت و نرم است.
  • انعطاف پذیر است.
  • کف پا را به خوبی پوشش می دهد.
  • کفی آن به گونه ای تولید شده است که پا ها عرق نمی کند.
  • به صورت کاملا طبی تولید شده و در مدت زمان استفاده به پا ها و کمر آسیبی نمی رساند. 

افرادی که دارای پا درد و کمر درد هستند می توانند از این نمونه صندل ها استفاده نمایند. لژ این کفی ها متنوع می باشد، رنگ کفی ها ثابت است و با استفاده مداوم و حتی شستشو تغییر نمی کند. این کفی ها بسیار با دوام و مقاوم هستند و به مرور زمان و استفاده از صندل ها ساییده نمی شوند. یکی از مهمترین مشخصات این صندل ها این است که دور آنها دوخته شده است و در مقابل آب باز نمی شود. 

قیمت صندل المطراش راحتی در سال 99

قیمت صندل المطراش راحتی در سال 99 هر ساله طبق تورم های موجود در همان سال قیمت صندل المطراش راحتی تعیین می شود که البته در این تعیین نرخ ها عوامل دیگری هم تاثیر مستقیم می گذارد. قیمت این محصول در کارخانه پس از تولید براساس مواد مصرفی، سایز، مدل و کیفیتی که دارد محاسبه می گردد. در زمان خرید و فروش صندل ها پس از کیفیت، رنگ و مدل، قیمت آن می باشد که اهمیت زیادی هم دارد و مشتری مطابق با بودجه خود می تواند تعداد سفارشات را تعیین کند. 

در حال حاضر شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و نحوه و میزان خرید و فروش هم در قیمت صندل راحتی تاثیر می گذارد. وجود عوامل متعدد باعث نوسانات نرخی گشته است از این رو باید هر زمان که قصد خرید دارید استعلام جدید دریافت کنید. 

متخصصان معتقد هستند که شما با خرید مستقیم از تولیدی و حتی آنلاین می توانید این نرخ ها را کاهش بدهید. در سال ۹۹ نیز قیمت این صندل ها به خاطر بالا رفتن تورم ها افزایش زیادی پیدا کرده است، پایین آمدن این نرخ ها کمک می کند تا مشتریان توان خرید تعداد بیشتری را پیدا کنند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما