قیمت خرید کفش ایمنی سبک حفاری

قیمت خرید کفش ایمنی سبک حفاری را تولید کنندگان آن ها با توجه به معیار هایی چون میزان چرم طبیعی به کار برده شده در ساخت آن ها، شماره کفش، میزان کارآیی آن ها و برخی موارد دیگر از این قبیل که در روند قیمت گذاری مؤثر هستند تعیین کرده و به صورت لیستی از قیمت ها در اختیار متقاضیان قرار می دهند تا بر اساس آن نسبت به خرید محصول مورد نظر خود اقدام به عمل آورند. 

قیمت خرید کفش ایمنی سبک حفاری

مزیت های استفاده از کفش ایمنی سبک حفاری

مزیت های استفاده از کفش ایمنی سبک حفاری

کفش ایمنی حفاری از جمله محصولاتی است که با هدف محافظت از پا ها در حین انجام کار های پر ریسک چون حفاری که احتمال سقوط انواع اجسام، سنگ های ریز و درشت، اسباب و وسایل مربوط به حفاری و مانند اینها زیاد است به بازار عرضه می شود. 

تولید کنندگان این محصول، با استفاده از بهترین مواد اولیه موجود در بازار و همچنین با استفاده از تجارب نیرو های کار آزموده و خلاق طراحی خاص و منحصر به فردی را برای محصولات تولیدی خود در نظر گرفته اند.

این ویژگی ها محصولات آن ها را تبدیل به یکی از پر طرفدار ترین انواع کفش های ایمنی کرده است، نمونه هایی که در نوع خود بی نظیر بوده و توانسته با کیفیت بالایی که دارد در مدت زمان کوتاهی گوی سبقت را از سایر رقبای خود برباید.

مزیت های عمده ای که برای این محصول وجود دارد شامل موارد زیر می شوند که به اختصار شرح داده می شود: 

  • جنس این نوع کفش ها از چرم طبیعی گاو است که در نوع خود یکی از ضخیم ترین، مقاوم ترین و بی نظیر ترین انواع چرم می باشد.
  • این محصول در قسمت سر پنجه خود دارای نوعی فلز نازک ولی بسیار مقاوم جهت ایمنی پا ها می باشد که در برابر  انواع ضربه مقاومت بسیار بالایی از خود نشان داده و در عین حال در برابر جریان  الکتریسیته مانند یک عایق عمل می کند.

وجود این لایه کامپوزیت از گرم شدن یا سوختن پا ها به ویژه لایه های بین انگشتان در محیط های گرم جلوگیری به عمل می آورد.

  • کفی این محصول با قالب های طبی طرح ریزی شده و از جنس پلی اورتان ساخته شده اند که  نوعی لاستیک بسیار مقاوم در برابر سایش و حرارت می باشد.

فروش عمده کفش ایمنی سبک حفاری

فروش عمده کفش ایمنی سبک حفاری

فروش کفش ایمنیسبک حفاری به صورت عمده از طریق سایت اینترنتی ویژه فروش محصولات شرکت تولید کننده این نوع کفش ها صورت می پذیرد.

مزیتی که فروش عمده آنلاین دارد این است که نیازی به صرف وقت، هزینه و انرژی اضافی نیست بلکه با خرید اینترنتی محصول مورد نظر در کمترین زمان ممکن می توان آن را در محل مورد نظر خود دریافت نمود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما