مراکز عرضه صندل مردانه راحتی

صندل این کفش تابستانه یکی از بهترین محصولات برای فصل گرم تابستان است تا پاها در آن احساس راحتی کنند و انواع بسیار متفاوتی از آن وجود دارند که صندل مردانه راحتی یکی از نمونه‌های آن است که در طرح ها و مدل های گوناگون توسط مراکز عرضه این محصول به مشتریان آن به شکل عمده ارائه می‌شود و خریداران این امکان را دارند که نیاز خود را با نرخ بسیار مناسب و ارزان از طریق این مراکز تامین کنند و به این ترتیب بهترین کیفیت را به دست آورند تا کمترین نرخ ممکن را برای تهیه آن پرداخت نمایند.

مراکز عرضه صندل مردانه راحتی

مشخصات صندل مردانه راحتی

مشخصات صندل مردانه راحتی صندل راحتی مردانه به عنوان یکی از کفش های پرطرفدار در فصل تابستان است و این صندل می تواند انواع بسیار متفاوتی از نظر طرح و مدل و در نهایت مشخصات داشته باشد؛ بهترین صندل ها معمولاً از جنس چرم هستند و چرم مورد استفاده در آنها می‌تواند از انواع مختلف باشد و همین باعث می‌شود که صندل های مردانه از نظر کیفیت و مشخصات با هم دارای تفاوت های گوناگونی باشند.

از مشخصات این صندل ها نوع چرمی آنها می توان به کیفیت بالای آنها از نظر استحکام اشاره کرد به این معنی که این صندل ها می‌توانند مدت زمان زیادی دوام بیاورند و پایداری آنها برای طرح محیط و شرایط آب و هوایی متفاوت زیاد است مثلاً هم می‌تواند مقاومت بیشتری در برابر گرما را داشته باشند و سطح آنها تحت تاثیر گرما دچار سوختگی نشود.

دیگر مشخصه این صندل ها وزن مناسب آنها است به این معنی که با وجود ساخته شدن از چرم هنوز سبکی خود را دارند و این باعث می‌شود که راه رفتن و قدم برداشتن برای آنها لذت بخش و راحت باشد بنابراین وزن صندل ها از مشخصاتی است که در مورد آنها اهمیت زیادی دارد و این نکته‌ای است که در انتخاب صندل حتما باید مورد توجه قرار بگیرد.

از مشخصات دیگری که در مورد این صندل ها می توان به آنها اشاره کرد کفی آنها است که به طور معمول جنس آنها می‌تواند از پلاستیک باشد اما استفاده از فوم فشرده و حتی چرم های ضخیمی مانند گاو و گاومیش می‌تواند گزینه دیگری برای استفاده در این کفش ها باشد اما آنچه بیشتر در این صندل ها اهمیت زیادی دارد استاندار بودن آنها از نظر طبی است و باید کمترین میزان فشار را به ستون فقرات فرد وارد کند و این نکته بسیار مهم و ضروری نه تنها در مورد صندل های راحتی مردانه بلکه در مورد همه صندل ها و برای همه افراد است.

انواع صندل مردانه راحتی

تنوع در صندل مردانه راحتی بسیار زیاد است و این باعث شده است که انتخاب در بین نمونه های مختلف کمی مشکل شود؛ انواع این صندل ها با رویه چرمی و زیره یا کفی پلاستیکی وجود دارند که باعث می شوند بین آنها از نظر کیفی تفاوت نیز وجود داشته باشد مثلاً نوع چرم مورد استفاده و نوع کفی باعث ایجاد تنوع بسیار در این محصول شده است و به این ترتیب است که مشتریان باید در خرید این صندل دقت زیادی انجام دهند.

صندل ها می توانند به صورت جلو باز و یا جلو بسته باشند همچنین بخش رویه آنها از چرم است که می‌تواند به صورت بندهای باریک یا دوبنده ضخیم باشد و این صندل ها می توانند از نظر رنگ نیز بسیار متفاوت باشند ولی نوع مردانه آنها اغلب در رنگ های تیره همچون مشکی یا قهوه ای ارائه می شود که می‌تواند به صورت یک رنگ ساده بوده یا در آنها از چند رنگ به صورت مخلوط استفاده شده باشد.

انواع صندل ها می توانند کارایی متفاوتی داشته باشند به عنوان مثال برخی از آنها برای استفاده خانگی مناسب بوده و برخی نیز مانند صندل مجلسی مورد استفاده قرار می‌گیرند با این وجود مزیت خاص همه صندل ها در مدل ها و انواع گوناگون آن جلوگیری از عرق کردن پا است و این که مانع از این می شود که پا بوی نامناسبی داشته باشد در حالی که در بسیاری از کفش‌های دیگر این مسئله به وضوح دیده می شود.

مدل های مختلف صندل مردانه

مدل های مختلف صندل مردانه در صندل مردانه تنوع مدل امتیاز ویژه‌ای به حساب می‌آید به این معنی که برخلاف گذشته امروزه صندل ها تنها یک کفش راحتی نیستند بلکه ایجاد مدل های مناسب و زیبا در آنها باعث شده است که به عنوان کفش مجلسی مورد استفاده قرار بگیرند.

صندل ها مدل های گوناگونی دارند و در برخی از انواع مردانه این محصول ممکن است بیشتر پا پوشیده شود و تنها بخشی از رویه پا یا بخش انگشتان نمایان باشد در حالی که برخی از آنها ممکن است به صورت بندی باشند و از یک یا دو بند ساده به همراه کفی تشکیل شوند تا به این ترتیب یک صندل بسیار راحت و سبک را ایجاد کنند.

مدل های مختلف صندل ها می توانند دارای ارتفاع پاشنه کم یا زیاد باشند به طوری که از این نظر نیز مدل‌های مختلفی از صندل ها وجود دارد هر چند در مقایسه با مدل های زنانه ارتفاع پاشنه و کفی انواع صندل مردانه عددی به حساب نمی‌آید.

صندل های خاص و ویژه در نوع مردانه اغلب بندهای پهن دارند و حتی در صورتی که از دو بند تشکیل شده باشند معمولاً بندها باریک نیستند و این باعث شده که مدل های مردانه نسبت به انواع زنانه از بند بیشتری برخوردار باشند و این مدل ها می توانند دارای بند پشتی باشند یا در آنها از این بند استفاده نشده باشد همچنین بخش رویه آنها می‌تواند به صورت یک تکه باشد و از نوارهای چسبی برای آنها استفاده شده باشد بنابراین بر اساس کیفیت صندلی و نوع دوخت آن ما شاهد تنوع بسیار زیادی از این محصول هستیم.

سایزبندی صندل مردانه راحتی

یکی از نکاتی که در مورد صندل مردانه جلب توجه می‌کند وجود سایزبندی متعدد در این محصول است به این معنی که این صندل ها برای جوانان و تا افراد مسن مورد استفاده قرار می‌گیرند و طبیعتاً سایز پای این افراد در رده سنی مشخص نیز با همدیگر می تواند متفاوت باشد بنابراین صندل ها معمولا به صورت سایزبندی بوده و عملاً نوع تک سایز از آنها در بازار فروش چندانی ندارد و فروشگاه‌های ارائه صندل با عرضه سایز بندی مناسب می تواند تامین کننده نیاز مشتریان مختلف خود باشند.

سایز بندی در صندل ها بسیار متفاوت است و معمولاً سایز رایج صندل ها سایز ۴۲ است اما این بدان معنا نیست که تنها این صندل مورد استفاده مشتریان است بلکه دامنه گسترده ای از سایزها از ۳۶ گرفته تا سایزهای ۴۸ وجود دارد و به صورت سفارشی نیز سایزهای بالای پنجاه نیز تولید می شود.

انتخاب سایز مناسب در مورد صندل ها اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد زیرا باعث راحتی هر چه بیشتر می‌شود با این وجود در مورد سایز صندل ها توجه به چند نکته ضروری است نکته اول این است که صندل نباید سایز بزرگ تری از پا داشته باشند چون در این صورت راه رفتن با آنها بسیار سخت خواهد بود همچنین اگر سایزهای کوچک انتخاب شود باعث ناراحتی پا می گردد بنابراین دقت در انتخاب سایز صندل ها اهمیت بسیار زیادی دارد.

انواع شماره بندی در مورد سایز صندل ها برای برندهای مختلف می تواند یکسان نباشد به این معنی که ممکن است سایز صندل ها از نظر شماره با هم در نمونه های مختلف متفاوت باشند مثلا یک جفت صندل یا یک اندازه دقیق یکسان دارای شماره متفاوتی شوند.

بازار فروش صندل مردانه راحتی

بازار فروش صندل مردانه راحتی در فصل تابستان صندل مردانه راحتی یکی از پرفروش‌ترین انواع کفش های تابستانی به شمار می‌رود که از بازار فروش بسیار خوبی در کشور برخوردار است این صندل در مدل های بسیار متفاوتی ارائه می‌شود و همین مسئله باعث شده است که طرفداران زیادی برای این صندل در این فصل خاص وجود داشته باشد و به همین دلیل انواع فروشگاه های عرضه کفش مردانه در سراسر کشور این صندل را در ویترین مغازه های خود به نمایش می گذارند بنابراین بازار فروش این صندل ها می تواند بسیار عالی باشد و به همین سبب زمینه صادرات آن به کشورهای دیگر نیز فراهم شده است به گونه‌ای که فروش صندل مردانه را حتی در کشورهای همسایه نیز از بازار بسیار خوب برخوردار است.

اغلب کشورهای همسایه غربی و جنوبی ایران کشورهای دارای آب و هوای گرم هستند و فروش صندل در این کشورها بسیار زیاد است بنابراین با ارائه نمونه های جدید از انواع صندل طبی مردانه راحتی در مدل های گوناگون آن می‌توان بازار فروش بسیار خوبی را برای این محصول در این کشورها پیدا کرد و به این ترتیب این کفش خاص و ویژه در این بازارها می تواند به راحتی و با قیمت بسیار مناسب به فروش برسد.

بازار فروش مناسب این کفش های به خصوص در کشورهای همسایه می تواند برای صادرکنندگان بسیار عالی باشد زیرا فروش در این صورت با ارزهای خارجی مانند دلار یا درهم و دینار صورت می‌گیرد و این باعث می‌شود که صادرکننده بتواند از فروش این محصول در کشورهای همسایه سود خوبی به دست آورد علاوه بر این در این بازار قیمت تمام شده محصولات برای مشتریان خارجی پایین است.

بالا بودن نرخ ارزهای خارجی برای صادر کنندگان ایرانی می‌تواند باعث شود که سود حاصل از تجارت این محصول و صادرات آن به این کشورها بسیار مناسب و ایده آل باشد و بتواند برای آنها درآمد بسیار مناسب تری را نسبت به عرضه آن در داخل کشور تامین کنند همچنین آنها از داخل این محصولات را ارزان تهیه می‌کنند و این امر می‌تواند خود دلیلی بر سود فراوان حاصل از این محصولات باشد.

عرضه کننده صندل مردانه راحتی

عرضه کننده صندل مردانه از نوع راحتی در کشور اقدام به ارائه نمونه های مختلف این محصول در رنگ های گوناگون به ویژه صندل مردانه مشکی و قهوه ای نموده است و خرید کسانی که مایل به خرید صندل مردانه هستند می‌توانند از طریق این عرضه کننده نیاز خود را به بهترین شکل ممکن تامین نمایند.

ارتباط با این عرضه کننده می‌تواند راحت ارزان و بی دردسر باشد و به همه مشتریان این صندل کمک کند تا بتوانند در ارتباط مستقیم با آن نسبت به سفارش محصول مورد نظر اقدام کنند؛ این عرضه کننده تمامی نمونه های موجود را از طریق همین سایت و در صفات مخصوص آن با تصویر به نمایش گذاشته است و امکان استعلام و آگاهی از قیمت را برای همه خریداران فراهم کرده تا بتوانند از بین نمونه های موجود گزینه هایی را که بیشتر می‌پسندند به راحتی سفارش دهند و به این ترتیب بهترین صندل را با قیمت مناسب در اختیار بگیرند.

این عرضه کننده قیمت را بسیار مناسب در نظر گرفته است تا بتواند رضایت مشتریان را به خوبی و با حداقل قیمت را تامین کرده و به این ترتیب این امکان را برای آنها فراهم آورده تا بتوانند آسان و ارزان به این صندل ها دسترسی داشته باشند همچنین عرضه را بدون دخالت هیچ واسطه ای انجام می دهد و این باعث می شود تا نمونه های مختلف این صندل از جمله صندل مردانه بنددار با نرخ ارزانتر به دست مشتریان برسد تا فروش صندل مردانه راحتی در مدل های گوناگون آن راحت تر باشد.

قیمت خرید صندل مردانه راحتی

قیمت خرید صندل مردانه راحتی صندل مردانه راحتی مدل های گوناگونی دارد و همین مسئله باعث شده است که این صندل تابستانی مردانه از نظر قیمت نیز دارای انواع بسیار متفاوتی باشد بنابراین کسانی که فروشنده این محصول در فروشگاه خود هستند یا صادرات این صندل به کشورهای همسایه و دور را انجام می دهند قیمت خرید صندل مردانه برای آنها اهمیت زیادی دارد زیرا به طور مشخص می تواند بر میزان سود و تجارت آنها تاثیر بگذارد.

کسانی که قصد تهیه این محصول را دارند باید مستقیماً و بدون واسطه قیمت روز این صندل ها را در نمونه های مختلف آن جویا شوند و به این ترتیب با داشتن اطلاعات قیمتی در مورد محصولات نسبت به سفارش هر یک از آنها به صورت عمده اقدام کنند و به این ترتیب این صندل را با حداقل قیمت مورد نیاز به دست آورند.

برای اطلاع از قیمت خرید صندل می‌توان از طریق سایت پیشنهادی نیز اقدام کرد و خریداران عمده می‌توانند با مراجعه به همین جا اطلاعات بیشتری را در مورد این صندل و قیمت روز آن ها به دست آورند همچنین قیمت این محصولات نوسانات زیادی در سال‌های اخیر پیدا کرده است زیرا نرخ موادی که برای تهیه آنها مورد استفاده قرار می گیرد ممکن است متفاوت باشد به این معنی که چرم یا زیره و سایر مواد اولیه در ساخت این صندلی ها با افزایش قیمت مستمر مواجه هستند و این باعث شده است که قیمت تمام شده این محصولات بسیار متفاوت باشد بنابراین استعلام قیمت ها باید به صورت روزانه انجام شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما