پخش کننده صندل بچه گانه پلاستیکی

تعداد مراکز پخش کننده صندل بچه گانه پلاستیکی بسیار زیاد است که هم به صورت حضوری و هم مجازی فعالیت می‌ کنند زیرا صندل بچه گانه از پوشاک های ضروری و بسیار پرکاربرد کودکان است که تولید بسیار پر رونق داشته و بازار خرید و فروش و پخش درآمدزایی دارد. اگر خریدار و فروشنده صندل پلاستیکی بچه گانه هستید بهتر است مستقیماً به تولید کنندگان در اغلب شهرها که خود از اولین و برترین پخش کننده صندل بچه گانه پلاستیکی می باشند مراجعه نمایید تا با خرید بهترین کیفیت صندل و ارزان ترین قیمت آن بیشترین سود را به دست آورید.

پخش کننده صندل بچه گانه پلاستیکی

سایز بندی صندل بچه گانه پلاستیکی

سایز بندی صندل بچه گانه پلاستیکی سایز بندی صندل بچه گانه پلاستیکی متنوع بوده و در اندازه های مختلفی در بازار وجود دارد. صندل هایی که برای بچه های شش تا یکسال تولید می شود معمولا دارای سایز بین هفده تا هجده است. صندل بچه گانه ای که مناسب کودک یک تا دوساله است سایز آن به بیش از بیست هم می رسد و معمولا کمتر از بیست نیست.

همچنین می توان صندل بچه گانه مخصوص کودک بیش از دوسال را نهایتا تا سایز 35 مشاهده کرد. صندل گاهی عریض تر بوده و جادار است که برای بچه هاییی با پاهای بزرگ و پهن بسیار مناسب است و انگشتان پایشان فضای کافی دارد و در نتیجه پای کودک راحت است. معمولا سایز صندل در زیر آن درج شده است تا کار انتخاب برای خریدار آسان تر باشد اما با این حال باید بچه ها حتما صندل را بپوشند تا اندازه آن به خوبی بررسی شود.

زیرا اگر اندازه صندل بزرگتر از پای کودک باشد ممکن است موجب زمین خوردنشان شود و اگر کوچک باشد باعث آسیب و صدمه به پای آنها می شود. در این زمینه اگر کف پای کودک بین دوازده و سیزده سانتی متر باشد باید صندلی با سایز بین ۱۳۰ تا سایز ۱۴۰ داشته باشد. همچنین کودکی که کف پایش بیش از سیزده سانت تا بیش از 15 سانتی متر باشد سایز صندل مناسب آن باید از صد و پنجاه تا حدود صد و هفتاد باشد.

راهنمای خرید صندل بچه گانه پلاستیکی مناسب

راهنمای خرید صندل بچه گانه پلاستیکی مناسب برای خرید صندل بچه گانه پلاستیکی مناسب باید نکاتی را در نظر داشت که ما در ادامه این متن به برخی از آنها اشاره می کنیم.

 • برای خرید صندل بچه گانه پلاستیکی در درجه اول باید به جنس آن توجه کنید که مرغوب و بادوام باشد و عمر طولانی داشته باشد.
 • در انتخاب صندل پلاستیکی توجه داشته باشید که ضد حساسیت بوده و به پوست لطیف و حساس کودکان آسیب نرساند.
 • طرح و شکل صندل بچگانه که گاهی ممکن است دارای پاشنه نیز باشد بسیار مهم است که زیبا و جذاب باشد و البته متناسب با سلیقه فرزند شما باشد. در این صورت تمایل بیشتری به نگهداری آن می نماید.
 • اندازه و ابعاد دمپایی بچه گانه را در خرید آن مد نظر دهید که کاملا بر اساس سایز کودک شما باشد تا بتواند راحت با آن راه برود و صدمه نبیند و اگر دمپایی بنددار باشد برای بچه های خردسال مناسب تر است.
 • رنگ دمپایی بچه گانه هم از دیگر نکات مهم در خرید آن است که باید شاد و کودک پسند بوده و همچنین مرغوب باشد و در اثر عوامل مختلف کمرنگ نشود.
 • بهتر است دمپایی بچه گانه پلاستیکی نرم و منعطف باشد تا هم زود پاره نشود و هم پای بچه ها در آن راحت باشد.
 • اگر دمپایی پلاستیک بچه گانه را از برندهای معتبر انتخاب کنید می توانید بابت جنس و حتی نرخ مناسب آن آسوده خاطر باشید.

عوامل تعیین قیمت صندل بچه گانه پلاستیکی

عوامل تعیین قیمت صندل بچه گانه پلاستیکی قیمت صندل بچه گانه پلاستیکی مانند بسیاری از محصولات دیگر ثابت نبوده و با توجه به عوامل مختلفی تغییر می کند که به برخی از آنها در ادامه این متن اشاره می شود:

 • جنس صندل پلاستیکی و نوع موادی که از آن ساخته شده است مهم ترین عامل تعیین کننده صندل است که هر چه بهتر و مرغوب تر باشد کیفیت صندل بهتر بوده و نرخ آن گرانتر می شود.
 • اندازه صندل و کوچک و بزرگ بودن آن نیز عامل تاثیرگذار بر قیمت آن است.
 • طرح و شکل صندل بچه گانه پلاستیکی و مدرن یا فانتزی بودن آن هم قیمت صندل را بالا و پایین می کند. از این رو می توان گفت صندل های فانتزی با داشتن طرح خاص و زیبا کمی گرانتر از انواع دیگر ضندل است.
 • بنددار بودن یا نبودن صندل و میزان تزئینات به کار رفته در ساخت صندل و یا ساده بودن آن هم قیمت صندل را کم و زیاد می کند.
 • برند صندل نیز می تواند نرخ آن را تغییر دهد و اگر از برندهای صاحب نام باشد نرخ بیشتری دارد.
 • روش خرید صندل بچه گانه پلاستیکی هم از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت این محصول است که اگرصندل به طور مستقیم از تولید کننده ها یا فروشگاه های اینترنتی مرتبط خریداری شود صندل بچه گانه ارزان نصیب خریدار می شود اما تهیه و سفارش صندل از سایر فروشگاه ها نرخ آن را زیادتر می کند.

فروش صندل بچه گانه پلاستیکی ارزان

فروش صندل بچه گانه پلاستیکی ارزان یکی از پوشاک هایی که حتماً باید در وسایل شخصی کودکان وجود داشته باشد انواع صندلی صندلی پلاستیکی می باشد از این رو تعداد کارخانه های تولید کننده این محصول در همه شهرها وجود داشته که صندل را با کیفیت و نرخ مختلف تولید می کند و آن را با قیمت های ارزان یا گران به فروش می رساند بازار خرید و فروش صندل پلاستیکی بچه گانه از رونق خوبی برخوردار است زیرا کاربرد و خریدار زیادی دارد.

اگر کیفیت صندل بچه گانه خوب باشد و قیمت ارزان مناسب داشته باشد اعتماد و رضایت مشتریان جلب شده و با افزایش تعداد خریداران فروش صندل بچه گانه هم بیشتر شده و درآمد خوبی از آن حاصل می شود. یکی از معتبرترین مراکز فروش صندل بچه گانه پلاستیکی ارزان اینترنتی و از جمله سایت حاضر است که با تولید کنندگان معتبر در ارتباط هستند و پس از تهیه بهترین جنس آن را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

با خرید از این مراکزی مجازی می توانید صندل بچه گانه با جنس خوب خریداری کرده و با نبود دلال های افزایش دهنده قیمت هزینه کمی بابت خرید صندل بپردازید. تولید کننده ها هم از دیگر فروشنده های اصلی و برتر صندل بچه گانه پلاستیکی ارزان می باشند که با خرید از آنها صندل با حنس مرغوب و اصل به دست می آورید و آن را با قیمت ارزان خریداری می کنید زیرا از این طریق دست واسطه ها کوتاه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما