کارخانه تولید صندل پسرانه بچه گانه

فروشندگان مستقیم صندل پسرانه بچه گانه از درآمد حاصل از فروش این کالا راضی و خرسند بوده و معتقدند که با فروش این محصول کسب و کارشان رونق بسیار خوبی گرفته و درآمد آن ها نسبت به قبل افزایش قابل توجهی پیدا کرده است. همانطور که خود مطلع هستید این واسطه ها و دلال ها هستند که با دست به دست شدن کالا سبب افزایش قیمت محصول می‌ شوند و شما باید هزینه گزافی را برای خرید کالا بپردازید.

قیمت کالا در بازار مصوب و معین بوده و شما می توانید برای اطلاع از نرخ روز محصول به صورت اینترنتی به مجموعه فروش معتبر مراجعه کنید و پس از مشاهده و مقایسه محصولات از نظر کیفیت و مرغوبیت کالایی را که مد نظر دارید خریداری کنید پس از ثبت سفارش کالاهای خریداری شده در اسرع وقت برایتان ارسال می‌شود.

.
کارخانه تولید صندل پسرانه بچه گانه

ویژگی صندل پسرانه بچه گانه

ویژگی صندل پسرانه بچه گانه

صندل تابستانه بچه گانه یکی از انواع متنوع پاپوش ها هستند که به خاطر مدل باز و راحتی شان مورد استقبال مردم قرار گرفته اند. صندل ها در حالت معمول از یک تخته به عنوان کفی و چند بند یا تسمه که رو و دور پا پیچیده می شود، تشکیل می شوند. با این تصور، پای پوش های انسان های نخستین در ذهنمان نقش می گیرد؛ درست است، صندل ها از همان موقع مورد استفاده بودند و همچنان ویژگی باز و راحتی بودن خود را حفظ کرده اند.

صندل های امروزی بر خلاف نمونه های قدیمی شان که از مواد طبیعی ساخته می شدند، از مواد اولیه فراوری شده همچون چرم مصنوعی، انواع پلیمر ها و … تولید می شوند. برخی از این پای افزار ها از چرم طبیعی تهیه می شوند که از فراوری پوست حیوانات مختلف به دست آمده است. روش تولید این محصولات نیز بیشتر به صورت ماشینی و صنعتی است، در غیر این صورت، تولیدات دستی به هیچ وجه پاسخگوی نیاز بازار بزرگ کفش و صندل نیست. با این حال، صندل های دست دوز نیز وجود دارند که در مقایسه با نمونه های ماشینی، گرانتر می باشند.

صندل ها برای تمام افراد قابل استفاده اند. زن و مرد و خرد و کلان، از طرفداران و استفاده کنندگان این پاپوش ها هستند. صندل های پسرانه که در تولیدی های کفش و صندل مردانه طراحی و تهیه می شود، برای پسرانی در رده های سنی کودک تا جوان در نظر گرفته شده است. صندل های بچه گانه پسرانه، صندل های اسپرت، کلاسیک، طبی از جمله صندل های پسرانه هستند. بهترین صندل پسرانه را می توان به صورت زیر بیان کرد:

 • ظاهری زیبا و متناسب با روحیه و سلیقه پسران دارد.
 • سبک وزن بوده و پا در آن راحت است.
 • رویه ، کفی و زیره صندل منعطف است.
 • زیره صندل در برابر لغزش و ساییدگی مقاوم است.
 • از جنس با کیفیتی برخوردار است.
 • نسبت به کیفیت از قیمت مناسبی برخوردار است.
 • در پیاده روی و استفاده روزمره سبب خستگی و درد در ناحیه پا و کمر نمی شود.

انواع مدل های صندل پسرانه

افراد دارای سلیقه های مختلفی هستند که سبب تفاوت در انتخاب و پوشش آن ها می شود. تولید کنندگان صندل پسرانه مشکی با آگاهی از این موضوع، سعی می کنند تا صندل های پسرانه را به گونه ای طراحی و تولید کنند که بازار هدف را حفظ کنند. با این حال دست طراحان صندل های دخترانه در این مورد باز تر است و تنوع در محصولات دخترانه بیشتر است. با این حال تنوع موجود در صندل های پسرانه هم توانسته این گروه از جامعه را راضی نگهدارد. چنانچه سری به فروشگاه های کفش و صندل پسرانه در بازار های حضوری و اینترنتی بزنید شاهد این تنوع خواهید بود. تنوع صندل پسرانه علاوه بر مدل آن ، در جنس آن هم‌ می باشد. در اینجا چند مدل از صندل های پسرانه ذکر شده است:

 1. صندل های طبی پسرانه: طراحی و ساخت این محصول مطابق با ساختار پاهاست. استفاده از این صندل ها علاوه بر راحتی و کاهش خستگی در استفاده های روزمره، از آسیب به پا، کمر، زانو و ستون فقرات در دراز مدت نیز پیشگیری می کند.
 2. صندل پسرانه چرمی: این محصولات از چرم طبیعی، جیر یا چرم مصنوعی تهیه می شوند. مناسب ترین ماده در تهیه کفش و صندل چرم طبیعی است که حساسیتی ندارد و در قسمت های پوشیده صندل، تعریقی صورت نمی گیرد. این صندل ها به صورت جلو باز یا جلو بسته هستند.
 3. صندل پلاستیکی پسرانه: از pvc تولید شده اند. سبک وزن و بسیار مقاوم هستند. بهترین انتخاب برای استفاده محیط های مرطوب است.
 4. صندل انگشتی : این‌صندل ها، بین پسران بسیار طرفدار دارد. به این صندل، لا انگشتی هم گفته می شود.
 5. صندل جلو بسته: جلو صندل و ناحیه انگشتان کاملا پوشیده ‌یا دارای شیار است و پشت صندل دارای بند است. برای حفاظت بیشتر از انگشتان و جلوگیری از آفتاب سوختگی این صندل گزینه خوبی است.

راهنمای انتخاب صندل پسرانه بچه گانه

راهنمای انتخاب صندل پسرانه بچه گانه

صندل های پسرانه برای اولین بار در یونان باستان نیز تولید شدند و به مردم عرضه شدند. و مردم از این صندل ها استقبال زیادی کردند و همین استقبال ها باعث شد که صندل پسرانه ارزان بسیار تولیدشود. تولیدات صندل ها و کارخانه های آن ها امروزه صندل ها را با جنس های مختلفی مانند چرم و پلاستیک نیز تولید می کنند و همیشه در تلاش هستند که بهترین صندل ها را با بهترین جنس به مردم عرضه کنند و مردم بتوانند از این صندل های خوب و عالی نیز بهره گیری کنند.

امروز در کشور ما صندل های بسیار متفاوت و خاصی نیز تولید می شود مانند صندل پسرانه جدید که بسیار جنس خوبی دارد و بسیار عالی و مقرون به صرفه است و پسران هم از این صندل ها در مکان هایی مانند دشت و کلاته استفاده میکنند. صندل ها انواع مختلفی دارند.

مانند صندل پسرانه اسپرت و صندل چسبی پسرانه و صندل های راحتی و طبی که از بهترین آنها می توانیم به صندل های چسبی و طبی نیز اشاره کنیم. صندل ها در بین مردم محبوبیت بسیار زیادی دارد. به دلیل اینکه این نوع صندل ها بسیار راحت است و در مناطقی مانند کویر و یا مکان هایی که بسیار هوا در آنجا گرم است و هوا شرجی است نیز از این صندل ها استفاده بسیار زیادی می شود و در آن مکان ها طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. یکی از بهترین فواید صندل ها این است که می‌توانیم این صندل های اسپرت را در همه مکان نیز استفاده کنیم و از آن صندل بسیار لذت ببریم.

یکی دیگر از خوبی ها یه بسیار عالی صندل ها این است که پاهای شما هیچ وقت بو نمی گیرد و هوا و اکسیژن از لای پاهای شما و انگشتان پا رد و بدل می شود. بهترین نوع صندل پسرانه صندل پسرانه ی چسبی است که جنس بسیار خوبی دارد و به راحتی کنده و پاره نمی شود و افراد زیادی هم این صندل پسرانه چسبی را بسیار دوست دارند. و از آن استقبال بسیار زیادی نیز می کنند و همیشه این صندل ها را در همه جا به پا می‌کنند و هرگز پاهایشان احساس خستگی یا پاهایشان بوی بد نمی‌دهد.

سایزبندی صندل پسرانه بچه گانه

در این بخش به مراحل تولید صندل پسرانه اسپرت اشاره می نماییم تا افرادی که علاقه مند هستند که آگاهی های مفیدی را در این باره به دست آورند به راحتی بتوانند این کار را انجام دهند و این مرحله ها به شرح زیر می باشند:

 • اولین مرحله تولید آماده سازی مواد اولیه برای ساخت این دمپایی ها می باشد که این مواد اولیه می توانند عبارت از چرم، مواد پلاستیکی و یا پلیمری، نخ های مخصوص پرس باشند.
 • سپس الگوها طبق طراحی های مربوط به این صندل ها بر روی کاغذهای مخصوص نقش می بندند و سپس بر روی چرم و یا مواد پلاستیکی که به صورت ورقه های ضخیم در می آیند کشیده می شوند.
 • پس از برش خوردن الگوها است که این محصولات وارد بخشی می گردند که با استفاده از دستگاه های حرفه ای پرس می شوند.
 • در نهایت این صندل های اسپرت و زیبای پسرانه قالب دهی شده با اندازه های متفاوت به بازار فروش روانه می گردند.

مرکز پخش صندل پسرانه بچه گانه

مرکز پخش صندل پسرانه بچه گانه

در بازار ایران محل فروش صندل زیادی وجود دارد قیمت صندل پسرانه با قیمت نسبتا ارزان به بازار عرضه می شود که با توجه به کیفیت بالا این محصول صادرات آن به خارج از کشور نیز انجام می شود. این مراکز در تلاشند با تولید صندل باکیفیت ضمن جلب رضایت خریداران افراد بیشتری را چه در بازار داخلی و چه در بازار خارجی جذب خود کنند به طوری که بعضی از این مراکز به بزرگترین صادر کنندگان صندل مرغوب تبدیل شده اند.

مراکز زیادی در بازار وجود دارند که انواع صندل پسرانه تولید می کنند از این رو هنگام خرید صندل باید متناسب با نیاز خود نوع مناسبی را خریداری کرد. از این رو مراکز زیادی ایجاد شده اند که صندل لژدار با بهترین کیفیت و با هزینه کم تولید می کنند و در اختیار متقاضیان قرار می دهند. در بسیاری از مراکز مشاورانی برای خدمت رسانی بهتر به مشتری وجود دارند که افراد را در انتخاب یک صندل جلوبسته باکیفیت و قیمت مناسب راهنمایی می کنند. بسیاری از تولیدکنندگان اقدام‌ به عرضه بدون واسطه صندل پسرانه به صورت مستقیم در سراسر کشور می نمایند تا مشتریان بتوانند محصولات مورد نیاز خود را از این طریق تهیه نمایند. آنها از این طریق بازارهای داخلی را تامین می کنند. در این روش دیگر خبری از وجود واسطه ها در چرخه فروش این محصولات نخواهد بود از این رو می توان انتظار قیمت قابل توجه قیمت های تمام شده را داشت.

فروشنده صندل لژدار انواع مختلف این محصول را به فروش میرساند. این موضوع می تواند افزایش استقبال مشتریان را موجب شود. علاوه بر این بسیاری شاهد پیدایش مزایای بسیار با وجود چنین روش های فروش خواهیم‌ بود که به نظر می رسد یکسان سازی قیمت ها و از بین رفتن بهای کاذب و غیر واقعی از جمله این موارد به حساب آید. در این صورت افراد قادرند تجربه مقرون به صرفه ترین خرید را از این طریق داشته باشند.

قیمت صندل پسرانه بچه گانه

مرکز پخش صندل به طور مستقیم و بدون واسطه سبب سهولت در خرید شده است و مشتریان و خریداران با هر توان مالی قادر به خرید این محصول خواهند بود. سالیانه حجم زیادی از این کالا به دیگر کشورهای همسایه و آسیایی صادر می‌شود و فروش صندل به دیگر کشورها تاثیر بسیار زیادی در رونق چرخه اقتصادی و ارزآوری برای کشور داشته است. تولیدکنندگان برای آنکه بتوانند تمامی نکات بهداشتی و سلامت را در هنگام تهیه و تولید این محصول رعایت کنند از دستگاه‌های مجهز و مدرن استفاده کرده و با استفاده از این دستگاه ها موفق شده میزان فروش محصولات خود را افزایش دهد و برند کالاهای تولیدی خود را در میان مشتریان و خریداران محبوب و معروف ساخته است.

پخش صندل پسرانه به صورت مستقیم و بدون واسطه سبب شده تا مشتریان و خریداران بتوانند به راحتی این کالا را خریداری و از آن نیز استفاده نمایند. این محصول به صورت عمده و جزئی به فروش می رسد و افراد قادر به خرید بهترین نوع محصول با توجه به نیاز شان خواهند بود. شما می توانید برای مشاهده و مقایسه انواع محصولات به صورت اینترنتی به وبسایت حاضر مراجعه کنید و پس از مقایسه کالاها از نظر کیفیت و مرغوبیت بهترین نوع محصول را خریداری کنید. قیمت صندل جلوبسته به مرجع فروش صندل نیز بستگی دارد.

قیمت این کارخانه با توجه به کیفیت آن توسط تولیدکنندگان تعیین شده و فروشندگان حق فروش آن را بالاتر از نرخ مصوب ندارند البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که کیفیت و مرغوبیت بالای این کالا سبب شده که خریداران از خرید خود راضی و خرسند باشند و مسئله کیفیت محصول مهم ترین مسئله ای است که برای مشتریان و خریداران در هنگام خرید حائز اهمیت بوده و افراد سعی در خرید کالای با کیفیت و با قیمت مناسب و مقرون به صرفه نیز دارند.

عرضه مستقیم صندل پسرانه بچه گانه

عرضه مستقیم صندل پسرانه بچه گانه

صندل صادراتی از صندل های خوب محسوب می شوند و به سایر کشور های دیگر صادر می شود. عرضه مستقیم صندل باعث شده که از قیمت خوبی برخوردار باشند.صندل ها به صورت پاشنه کوتاه یا پاشنه بلند و لژ دار تولید می شوند امروزه یکی از پرکاربردترین کفش ها، صندل ها هستند اگر شماهم می خواهید برای پسر خود یک صندل خوب بخرید باید همه در انتخاب دقت زیادی کنید تا پاهایش در دراز مدت دچار مشکل و آسیب نشود.

مشکل در راه رفتن ، احساس تورم و درد در جلو کنار پاها از مشکلات یه صندل بی کفیت است. همچنین می توانید هنگام پوشیدن صندل از جوراب استفاده کنید ، پوشیدن جوراب می تواند مانعی مناسب بین پا و صندل باشد و آسیب کمتری به پا وارد شود.سعی کنید بیشتر از صندل های بند دار استفاده کنید تا از انحراف پا به سمت راست و یا جلو جلوگیری شود. همچنین در خرید صندل برای فرزندان و پسران خود به شکل و طراحی آن نیز توجه داشته باشید و سعی کنید به سلیقه خودش یه صندل خوب را خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما