مرکز پخش انواع صندل بافتنی

انواع صندل بافتنی در مدل های مختلف زنانه ، بچه گانه ، دخترانه ، پسرانه در بازار به فروش می رسد و دارای بهترین ظاهر و کیفیت هستند و می‌توان در منازل از ان ها استفاده کرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

صندل بافتنی

این نوع صندل ها بدون کفی هستند و در فصول سرد ‌‌در مناطق سرد سیر از محبوبیت بالایی برخودار هستند این نوع صندل ها به عنوان صندل رو فرشی خانگی استفاده می شوند.

صندل روفرشی کودک

صندل های بافتنی کودک هر ساله در طرح و رنگ های مختلف در بازار عرصه می شوند و فروش آن بیشتر از صندل های زنانه است زیرا این صندل های بافتنی به کرم بودن پای کودکان و نوزادان کمک بیشتری می کند. صندل های بافتنی کودک بسیار لطیف هستند و با پوست حساس نوزادان سازگاری دارند حتی بعضی از تولید کنندگان لباس های بافت از این صندل ها کنار ست های خود استفاده می کنند اسن نوع از صندل ها پرفروش ترین کالا در فصل های سرد به حساب می اید و والدین از طرح های زیبا این نوع صندل ها برای کودکان خود استفاده می کنند.

انواع صندل بافتنی

صندل بافتنی دخترانه

این نوع صندل ها انتخاب خوبی برای دختران است چون در مدل های عروسکی و‌زیبایی طراحی می شوند این نوع صندل ها در نمونه های بافت دستی و صنعتی در بازار عرصه می‌گردد که نمونه بافت دستی آن گران تر از بافت صنعتی آن می باشد و به دلیلی کم بود نمونه دستی آن بسیاری از شرکت ها با بافت صنعتی ست های زیبایی از لباس و صندل را تولید می کنند این نوع صندل ها در سن سال های مختلفی تولید می شود و‌در بین انواع آن مدل عروسکی آن بیش‌ترین فروش را دارا است.

مرکز فروش صندل بافتنی

این صندل ها بیشتر در مغازه ‌فروشگاه های صندل فروشی عرضه می‌گردد و در فواصل سرد بیش‌ترین تولید را دارا است قیمت آنان با توجه به طرح و مواد تهیه آن متفاوت است می تپان این نوع از صندل ها را از فروشگاه های اینترنتی نیز خریداری کرد و فروشگاه های اباس بافت نیز این نوع صندل ها را دارا می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما