مشاوره و سفارش

صندل مردانه

صندل نوعی پوشش برای پا یا پای افزار می‌باشد. حالت ظاهری آن ها به شکل روباز خواهد بود و معمولا وزن سبکی هم دارند. برخی از مدل‌ صندل‌های موجود در بازار در قسمت پشت پا یا همان مچ دارای بندی هستند که راه رفتن را بسیار راحت ‌تر می‌کنند. برخی از آن ها هم فاقد بند هستند و فقط در قسمت جلویی آن ها پوششی وجود دارد که بر روی پا قرار می‌گیرد. این مدل از کفش‌ها بسیار راحت هستند و کسانی که در مناطق گرم زندگی می‌کنند، تمایل بیشتری به خرید این صندل‌ها دارند. جالب است بدانید که در گذشته مردان هنگام رفتن به ماهیگیری و صید از این نوع پای‌افزار استفاده می‌کردند.

دمپایی طبی زنانه

مشخصات دمپایی طبی زنانه خوب چه چیزهایی می تواند باشد؟ در اینجا به بعضی از ویژگی های آن اشاره می کنیم که در واقع دمپایی های خانگی مناسب آن است شامل آشپزخانه، حمام و دستشویی، که باید جهت راه رفتن بر روی پارک و سرامیک و همچنین فرش های خانه هم از دمپایی های مخصوص استفاده شود. کیفیت دمپایی روفرشی باید در حفظ سلامت پاها هنگام راه رفتن و همچنین در جلوگیری از قارچ های پوستی که بسیار شایع است مخصوصا در فصول گرما، نقش بسیار موثری داشته باشد که این دمپایی ها دارای انواع مدل دمپایی طبی زنانه بوده و مورد پسند همه ی سلیقه ها می باشد.

کفش چرمی

کفش چرمی خود را در مقابل مواد اسیدی و اشیای تیز و برنده محافظت نمائید چرا که اثار غیر قابل برگشتی روی چرم بر جا خواهد گذاشت. اگر لکه ‌ای خیلی عمیق روی کفش ایجاد شده، سعی نکنید هر طور شده آن را از بین ببرید چون ممکن است به خود چرم آسیب جدی برسد. در زمستان اجازه دهید تا کفشتان در دمای عادی اتاق خشک شود. گرمای مستقیم بخاری باعث خشک و شکننده شدن چرم شده و همچنین باعث شل و فاسد شدن چسب و زیره کفش می شود. برای حفظ ظاهر و کیفیت چرم باید فقط از واکس های مخصوص و گیاهی مناسب محصول در اختیار شما استفاده شود تا نتیجه لازم به دست آید به یاد داشته باشید کفش چرم را شب خوب واکس زده و در جایی دربسته بگذارید و صبح استفاده نمایید.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع دمپایی و صندل

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی

واحد فروش

447741719430+

اینستاگرام

rimaleathershoes@

تلگرام

rimashoes@

ایمیل

Z.mohamadi.elt@gmail.com

فرم مشاوره و سفارش

واحد فروش

Call Now Buttonتماس بگیرید