مشاوره و سفارش

صندل مردانه

صندل نوعی پوشش برای پا یا پای افزار می‌باشد. حالت ظاهری آنها به شکل روباز خواهد بود و معمولا وزن سبکی هم دارند. برخی از مدل‌ صندل‌های موجود در بازار در قسمت پشت پا یا همان مچ دارای بندی هستند که راه رفتن را بسیار راحت‌تر می‌کنند. برخی از آنها هم فاقد بند هستند و فقط در قسمت جلویی آنها پوششی وجود دارد که بر روی پا قرار می‌گیرد. این مدل از کفش‌ها بسیار راحت هستند و کسانی که در مناطق گرم زندگی می‌کنند، تمایل بیشتری به خرید این صندل‌ها دارند. جالب است بدانید که در گذشته مردان هنگام رفتن به ماهیگیری و صید از این نوع پای‌افزار استفاده می‌کردند.

دمپایی طبی زنانه

مشخصات دمپایی طبی زنانه خوب چه چیزهایی می تواند باشد؟ در اینجا به بعضی از ویژگی های ان اشاره میکنیم که در واقع دمپایی های خانگی مناسب آن است شامل آشپزخانه، حمام و دستشویی، که باید جهت راه رفتن بر روی پارک و سرامیک و همچنین فرش های خانه هم از دمپایی های مخصوص استفاده شود. کیفیت دمپایی روفرشی باید در حفظ سلامت پاها هنگام راه رفتن و همچنین در جلوگیری از قارچ های پوستی که بسیار شایع است مخصوصا در فصول گرما، نقش بسیار موثری داشته باشد که این دمپایی ها دارای انواع مدل دمپایی طبی زنانه بوده و مورد پسند همه ی سلیقه ها می باشد.

کفش چرمی

کفش چرمی خود را در مقابل مواد اسیدی و اشیای تیز و برنده محافظت نمائید چرا که اثار غیر قابل برگشتی روی چرم بر جا خواهد گذاشت. اگر لکه‌ای خیلی عمیق روی کفش ایجاد شده، سعی نکنید هر طور شده آن را از بین ببرید چون ممکن است به خود چرم آسیب جدی برسد. در زمستان اجازه دهید تا کفشتان در دمای عادی اتاق خشک شود. گرمای مستقیم بخاری باعث خشک و شکننده شدن چرم شده و همچنین باعث شل و فاسد شدن چسب و زیره کفش می شود. برای حفظ ظاهر و کیفیت چرم باید فقط از واکسهای مخصوص و گیاهی مناسب محصول در اختیار شما استفاده شود تا نیجه لازم به دست اید به یاد داشته باشید کفش چرم را شب خوب واکس زده و در جایی دربسته بگذارید و صبح استفاده نمایید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع کفش چرم-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع چکمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع دمپایی پلاستيکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

@rimashoes

ایمیل

info@rimashoes.com

اینستاگرام

@rimaleathershoes

واتس اپ

کلیک

درباره ما :

کفش ريما دارای چندین سال سابقه و تخصص در زمینه انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكي می باشد. تنوع بالای محصولات یکی از ویژگی های اصلي مجموعه ما است که می تواند در سایت و شبکه های اجتماعی ما مشاهده کنید. سالم رسیدن کالا ديگر از نقاط قوت كفش ريما است. تا به امروز درصد بالایی از مشتریان ما از خرید خود و معامله با ما راضی بوده اند. قیمت مناسب و رقابتی ديگر ویژگی گروه كفش ريما می باشد. با برقراری ارتباط با کارشناسان فروش ما می توانید خرید خود را به راحتی انجام دهید. دفاتر اصلي ما در تبريز، قم و تهران هستند.

مدیر مجموعه کفش ريما

زینب محمدی

Call Now Buttonتماس بگیرید