قیمت عمده دمپایی بیمارستانی | خرید دمپایی یکبارمصرف بیمارستانی

قیمت دمپایی بیمارستانی را برای خرید در رنگ ها و سایز های مختلف می توانید از طریق این مجموعه دنبال کنید.

استان قم یکی از قطب های تولید دمپایی بیمارستانی و یکبار مصرف در ایران می باشد که تولیدات خود را به سراسر کشور و کشورهای همسایه ارسال می کند. دمپایی بیمارستانی و یکبارمصرف دو نوع دمپایی هستند که در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی مورد استفاده مکرر قرار می گیرد.

با توجه به این که این مراکز از لحاظ بهداشتی باید در سطح بالایی باشند پس از هر بار مصرف بیمار از این محصول دیگر قابلیت مصرف مجدد را ندارد.

دو نوع از دمپایی های ارائه شده توسط این مجموعه

قیمت دمپایی بیمارستانی

 

قیمت دمپایی بیمارستانی

با توجه به مصرف بالای این مدل از دمپایی ها دغدغه تمام ارگان های دولتی و حتی مراکز شخصی قیمت و کیفیت مطلوب این محصول می باشد. ولی با ایجاد یک مرکز تخصصی کفش و انواع دمپایی توانسته ایم نیازهای مشتریان را با تیراژهای بالا پاسخگو باشیم.

قیمت دمپایی بیمارستانی در سال ۹۷ باتوجه به تغییرات مکرر ارز تغییرات زیادی داشته وی با این حال قیمت این نوع دمپایی چالش جدی را برای مشتریان ایجاد نکرده و همچنان فروش بالای این محصولات در سطح کشور و در بخش صادرات بالا می باشد که این از نشان اطمینان مصرف کنندگان می باشد.

مدلی دیگر از دمپایی بیمارستانی مخصوص اتاق عمل

این مدل هم بیشتر در اتاق عمل و به هنگام جراحی مورد استفاده قرار می گیرد که جنس آن ایربولینگ یا همان ژله ایی می باشد تا ساعت های طولانی فرد بتواند کار خود را با کمترین خستگی انجام دهد.

دمپایی بیمارستانی

منبع: dampaeiha.ir

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما