فروش مستقیم صندل پرستاری

فروش مستقیم صندل یعنی خریداری از درب کارخانه و حذف واسطه ها و قیمت مناسب و عمده با کیفیت مناسب می باشد و بهترین انتخاب صندل پرستاری صندل طبی و پلاستیکی آن است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فرشو‌صندل پرستاری

صندل های پرستاری در انواع مختلفی وجو‌د دارند.

  • صندل پرستاری طبی
  • صندل پرستاری پلاستیکی
  • صندل پرستاری رو بسته
  • صندل پرستاری چرمی

که از میان آنان صندل پرستاری چرمی و طبی و پلاستیکی بیش‌ترین فروش را دارند.

دلایل فروش صندل طبی پرستاری

این‌ نوع  از صندل ها به علت جنبه درمانی که دارند پر فروش ترین نوع صندل پرستاری به حساب می آیند زیارت مار پرستاران و پرسنل مراکز درمانی نیاز به راه رفتن و ایستادن زیادی است و به این علت ممکن است در خطر دچار بیماری هایی از ناحیه پا و کمر و زانو بشوند.

فروش مستقیم صندل

به همین علت با توجه به ساختار صندل های طبی که با کفی بسیار نرم و انعطاف پذیر و متناسب با ساختار پا ایجاد شده اند از پر فروش ترین نوع این صندل ها هستند.

دلایل فروش صندل چرمی پرستاری

این‌ نوغ از صندل ها به علت ظاهر و جنس چرمی بودن آن که می تواند در استفاده روزمره انتخاب خوبی باشد از آن جایی که ضد تعریق است پوست پا را اذیت نمی کند و گرمای آن را زیاد نخواهد کرد و به علت چرمی بودن از مقاومت بالایی برخودار است.

 

دلایل فروش صندل پلاستیکی

این صندل ها به علت نرمی جنس و مقاومت بالایی که دارند از فروش بهتری برخودار هستند از آن جایی که طراحی آن روبسته می باشد باعث‌ عدم انتقال میکروب و ویروس به محیط اتاق عمل و بیمارستان می شود و این خود یک‌ دلیل مناسب برای استفاده این‌ نوع از صندل ها  در اتاق عمل می باشد زیرا اتاق عمل به علت حساسیت آن و عدم نفوذ میکروب باید دارای تجهیزات مناسب باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما