فروش مرغوب ترین صندل اتاق عمل

صندل های اتاق عمل یکی از پر مصرف ترین نوع صندل در بین بیمارستان های می باشد که برای حفظ بهداشت و جلوگیری از ورود آلودگی به اتاق عمل می باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

صندل اتاق عمل

صندل های اتاق عمل در انواع مختلف زنانه و مردانه وجود دارد و بیشتر ارگان ها و نهاد های علمی از این نوع صندل استفاده می‌کنند و این امر باعث شده تا تولید کنندگان این نوع صندل ها را با کیفیت و مرغوب روانه بازار کنند حساس ترین جای هر بیمارستان اتاق عمل آن است که باید بهداشت در آن رعایت شود و تجهیز بودن به این نوع دمپایی ها از مهم ترین تجهیزات مکان های درمانی است.

مدل های  صندل های اتاق عمل متفاوت است که برای بیماران، پزشکان، کودکان بیمار، زنان و مردان تولید می شود دمپایی های پلاستیکی بیمارستانی کاملا نرم و راحت هستند و مناسب بیماران بوده و در نظر بهداشتی اولویت دارد.

صندل اتاق عمل

دمپایی های چرم بیمارستانی به دلیل نرمی زیاد آن می‌تواند کمک خوبی به دکتر ها و پرسنل بیمارستان و مراکز درمانی باشد زیرا دارای کفی راحت، رویه مناسب تمام چرم گاوی، سبک و بادوام راحت، عدم تعریق زیاد و گرفتن بوی پا وجود دارد این نوع دمپایی ها معمولا جوبسته هستند برای جلوگیری از ورود آلودگی می باشد.

انواع صندل اتاق عمل

  • صندل پلاستیکی بیمارستانی
  • صندل چرمی بیمارستانی
  • صندل های طبی بیمارستانی
  • صندل های جلو بسته بیمارستانی
  • صندل های یک بار مصرف بیمارستانی

صندل اتاق عمل

خرید صندل اتاق عمل

خرید اینترنتی یکی از بهترین نوع از خرید است که شما با استفاده از آن با راحتی دمپایی مورد استفاده خود را خریداری خواهید کرد باید توجه داشته باشید برای خرید این نوع صندل، کیفیت و راحتی و نرمی آن را باید در نظر گرفت فروش عمده صندل اتاق عمل یعنی خریداری از درب کارخانه یا تولیدی که با حفظ کیفیت قیمت مناسب تری را ایجاد خواهد کرد می توان این صندل ها را در رنگ بندی متفاوت خریداری کرد سایز این دمپایی ها معمولا در یک سایز عمومی طراحی می شوند تا همه بتوانند از آن استفاده کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما