تولید کننده انواع صندل حصیری

انواع صندل حصیری در مدل های انگشتی و رو بسته در بیشتری از مراکز به فروش می رسند که نوع انگشتی آنان رابطه مستقیمی با حفظ سلامت ناخن ها و و انگشتان در هنگام راه رفتن دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

صندل حصیری

ابتدا پوشیدن صندل های حصیری به مدت طولانی توصیه نمی شود و اگر کیفیت این‌ نوع صندل مرغوب باشد می توان از آن برای مدتی استفاده کرد. بیشتر صندل های حصیری به شکل انگشتی می‌باشد ‌در این میان از فروش خوبی برخوردار است صندل های حصیری می توانند از کفی طبی برخودار باشند اما کم تر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این صندل های حصیری را می توان در تمام مکان ها و مسافرت استفاده کرد این نوع از صندل ها بیشتر در فصل های تابستان استفاده می شود و در فصل زمستان در شهر های جنوبی کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد این صندل ها در تابستان به علت راحتی و نرمی آن مورد استفاده بیشتری دارد و در بین افراد جوان جامعه از محبوبیت بالایی برخودار است و از گذشته نیز مورد استفاده قرار می گرفت.

انواع صندل حصیری

تولید کننده صندل حصیری

  • نیکتا
  • ادیداس
  • معین

بیش‌ترین تولید صندل های حصیری را کشور های عربی دارند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و کشور دبی جزو بیش‌ترین وارادات کننده این نوع صندل در ایران است که طراحی آن را منحصر به فرد کرده است و در طراحی های مجلسی، بیرونی، راحتی، تولید میشود این نوع از صندل ها در مدل های زنانه نیز وجود دارد و ساکنان مجاور و نزدیک دریا بیشتر استفاده می‌کنند آن هم به علت جنس آن است . جنس آن از حصیر می باشد این حصیر ها می‌توانند از نوع پلاستیکی در طرح حصیر نیز باشند.

برای خرید آن باید از بهترین مراکز تولید آن  اقدام کرد بهترن نوع آن صندل دبی می باشد که به علت وارداتی بودن آن قیمتش بالاتر نسبت به تولید داخلی آن است  و برای قیمت ان نرخ روز را تعیین می‌کند معمولا برای راحتی آن از کف ابری استفاده می‌کنند که راحتی و انعطاف پذیری بالایی نیز دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما